Links

Links & Samhandelspartnere:

Propagandafabrikken.dk v/Gitte – markedsføring mv.

Mavedanser Lena Astrid www.lenaastrid.dk

Lund Copenhagen A/S www.lundcopenhagen.dk

Kim Due Travel www.duetravel.com

Lasota Energy www.lasotaenergy.com

Siddebold www.siddebold.dk

OPEM Terapi og Hypnose v/Zanne Fallesen  info@opem.dk

Fritidsskolerne, Birkerød www.fritidsskoler.dk

Lundtofteparken, Kgs. Lyngby, Frank Starck-Sabroe

Sorgenfrivang II, Sorgenfrivej 357, Virum

Rustenborghuset i Kgs. Lyngby v/Dorte-Minna

FOF Kgs. Lyngby www.fof-lyngby.dk

AOF Lyngby-Taarbæk www.aof.dk

Bergendorff Livsstil butik i Tåstrup, Hovedgaden www.bergendorfflivsstil.dk

Living Academy v/Bettinna Laxholm Delfs www.livingacademy.com

Forlaget Ha’ det godt – Personlig udvikling på en naturlig og eventyrlig måde. en fabelagtig bog: Hva´Be´Haren v Thomas Wibling

Silva Metoden www.silvametoden.dk

Få den gratis guide til at komme i bedre kontakt med din intuition – og hvorfor det er vigtigt – www.intuitionscoach.dk v Betina Holm

Gitte Sparsø coach, spirituel leder www.gittegitte.dk

Bregnerød Revision v/Lone C. Siff Pedersen, tlf. 4495 4774

Eventportal med ideer til teambuilding m.m. www.polterabend.dk

Erhvervs psykolog Annette Hilbert www.acosti.dk

Centre For Inner Freedom v/Cecil & Bruhn – www.innerfreedom.dk